Sıkça Sorulan Sorular

Açık konuşmak gerekirse, ücretsiz ön muhasebe uygulaması ve bunun için bedavaya çalışan insanlar diye bir şey yoktur. Kullanıcıdan belli bir ücret istenmiyorsa bu para kazanmak için başka yollara başvurulduğunun göstergesidir. Kullanıcı ücretsiz uygulama karşılığında kişisel bilgilerini teslim eder ve üçüncü taraflar da bunu reklam amaçlı kullanır. Biz herhangi bir datanın kötü amaçla kullanılması gibi bir şeye dahil olmak istemiyoruz. Ödeme modelimiz sayesinde yalnızca ihtiyacımız olan bilgiyi saklıyor ve bunu asla başkasıyla paylaşmıyoruz.
Ücretsiz kayıt olarak kurulum beklemeden hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Ücretsiz kullanım süreniz devam ederken yada 14. günün sonunda paket seçimi yaparak kullanmaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Ücretsiz kullanım süresinin sonunda paket seçimi yapmayan hesapların kullanımları paket seçimi yapana kadar kısıtlanır.
Ücretsiz kayıt olduğunuz hesabınız ile sisteme giriş yaparak işlem merkezi sekmesinde yer alan satın alabileceğiniz paketleri görüntüleyebilirsiniz. Paketi seçerek kredi kartınız ile ödeme bilgilerinizi tanımladıktan sonra aboneliğinizi başlatabilirsiniz.
Paketi seçip ödeme için ilerlediğinizde 3,6,9,12 ay taksit seçeneklerinden birisini seçerek taksit yapabilirsiniz.
Evet sistemden istediğiniz zaman çıkabilir ve verilerinizi talep edebilirsiniz. Dilerseniz sistem üzerinden excel ve pdf dosyalarına döküm alabilirsiniz.
Verilerinizi sizin adınıza daha güvenli bir ortamda her yerden erişebileceğiniz şekilde saklıyoruz. Sizin bilginiz dışında verileriniz görüntülenmiyor ve paylaşılmıyor.
Verileriniz sizin bilginiz dışında biz dahil herhangi 3. şahıs veya firmalar ile paylaşılmaz.
Kolay işler tüm sektörler için uyumludur.
Kolay işler haricinde bir masaüstü ve size ait bir yazılım tercih ettiğinizde, belli aralıklarla güncelleme ücreti ve bundan doğan servis-bt ücretlerini cebinizden karşılamak zorunda kalırsınız.

Size ait programı çalıştırmak için sunucu bilgisayar ve buna dışarıdan erişim için lisans almak zorunda kalırsınız. Şirket içinde sunucu bilgisayara bağlanmak ve içeride kayıtlarınızı işlemek için terminal bilgisayarlar ve programa ait ek kullanıcı satın almak zorunda kalırsınız.

En son olarak bu sistemi korumak için güvenlik duvarı veya güvenlik yazılımı almak zorunda kalırsınız ve bu sistemi periyodik olarak kontrol amaçlı bt ekibine servis ücreti ödemek zorunda kalırsınız. Kolay İşler'de bunların hiçbiri yok. Cihaz, lokasyon, internet seçmez. Aylık cüzi bir ücretle hiçbir maliyete katlanmadan işlerinize odaklanabilirsiniz.
Her işletme hayatını devam ettirmek için alım-satım yapmak veya hizmet vermek zorundadır. Hiç bir işletme evrak kaydı olmadan hayatını devam ettiremez.

Biz insanoğlu olarak herşeyi aklımızda tutamayacağımız gibi muhasebe kayıtlarımızı da aklımızda tutamayız.

Carilerin veya stokların veya bankaların hesaplarını ezbere bilemeyiz. İşte bu yüzden fatura hacminiz yüksek olsun olmasın size yardımcı olacak asistan niteliğinde Kolay İşler'e ihtiyacınız var. Siz işlerinize odaklanın, bırakın biz işinizi kolaylaştıralım.
Sistem size ön muhasebenin dışında işinizi kolaylaştıracak bir asistan niteliğinde tasarlandı. Tüm giderlerinizi, masraflarınızı, aylık ödemelerinizi, toplantı ve randevularınızı hatırlatacak şekilde akıllı tasarlandı.

Yapılacak işlerinizi kaydedip sıraya alabilir müşterilerinizi atlamadan işlerinize devam edebilirsiniz. Tüm ön muhasebe kayıtlarınızı tutabilir veya rapor alabilirsiniz. Müşterilerinizden online olarak kredi kartı ile ödeme alabilirsiniz. Zamanı geldiğinde yapmanız gerekenleri Kolay İşler size hatırlatacaktır. Arkanıza yaslanın ihtiyacınız olanı karşılayacağız.
Çağımız teknolojisi ile bakıldığında internet ortamında en uygun ve en akıllı sistemlerden birisi olarak bulunmaktayız.

Almış olduğunuz hizmeti vermiş olduğunuz ücretin üstünde tutmayı her daim hedefledik. Ortalama bir işletmenin yazılım/bt maliyetleri çıkarıldığında sistemin yıllık bazda işletmeye tamamen kar olduğunu görecek ve bunlardan doğan kolaylıktan ötürü memnun kalacaksınız. Bu yüzden sistem her daim uygun ve kaliteli kalacaktır.
Sistem içerisinde bir adet akıllı yönlendirici ile size neler yapmanız gerektiğini anlattık. Yönlendiriciyi takip ederek sistemi çok basit bir şekilde kullanabilirsiniz.
Kolay İşler içinde sol taraftaki menüde transfer işlemlerinden kolayca cari ve stoklarınızı sisteme aktarabilirsiniz.
img